Türkiye'nin en çok tercih edilen
organizasyon firması...

Düğün ve Davet sektöründe ki eşsiz hizmetleriyle “Mimoza”

Etkinlik ve otelcilik sektöründe ki 20 yılı aşkın tecrübeleri, üst düzey davet ve organizasyonlarda ki başarılarıyla tanınan Nurten ve Tuncay Kuzu 1996 yılında yatırımlarını etkinlik sektörüne yaparak Mimoza Organizasyon şirketini kurmuşlardır.

1998: İki Yıl Sonra

İç mekanlarda ki büyüleyici etkinliklerini dış mekanlara taşıyan Mimoza ilk kez 1998 yılında 680 m2'lik yerli tente sistemiyle çadır kiralama sektörüne girmiş, etkinlik sektörüne farklı bir boyut kazandırmıştir.

Tent Rental
Event Company

Mimoza Organizasyon yeni kurumsal kimliği ile adını Mimoza Tent Rental & Event Company olarak değiştirmiştir.

İlk işlerinden bir tanesi

Topkapı Sarayı, Yedikule Zindanları, Kervansaraylar gibi tarihi mekanlar da kapalı alanlar yaratarak Türk Turizmine önemli hizmetlerde bulunmuştur.

2001:
Beş Yıl Sonra

Firmamız, Türkiye'nin dört bir yanında Fuar, Kongre, Temel Atma Töreni, Lansman, Özel Davet ve Parti organizasyonları gibi 150'den fazla Projede yer almıştır.

Malzeme
Stoğu

2,5 katina çıkararak içerisinde çeşitli aktivitelerin yapılabildiği, yaz-kış iklimlendirme özelliğine sahip çelik kontrüksiyonlu toplamda 2000 m2 kapalı alan yaratma kapasitesine ulaşmıştir.

2013:
9 Yıl Sonra

Mimoza Çadır Kiralama ve Etkinlik Şirketi yapmış olduğu büyük atılımlarla Türkiye' nin ilk Avrupa Standartlarına uygun, Alman menşeli Yüksek Teknoloji Çadırını (Hi- Tech Tent) 2005 yılında etkinlik sektörünün hizmetine sunmuştur.

Kapasitemizi
Arttırdık

Kapasitesini 15.000 m2'ye çıkararak, mobil etkinlik alanları yaratma hizmetiyle Mimoza çadırları, Alman mühendisliğini 20 seneyi aşkın tecrübesiyle harmanlamış ve sektörde yeni bir çağ başlatmışlar.

2016:
20 Yıl Sonra

Yurtdışı ortaklığımızla kapasitemizi artirarak bu gün Mimoza çadırları 250.000 m2 kiralanabilir kapalı alan yaratabilmektedir.

Mimoza Organizasyon
Tanıtım Filmi

Back to Top
Product has been added to your cart