Yarı Yalıtımlı Binalar

Yalıtımsız geçici depolama binaları, hassas olmayan malların ve atölye alanlarının depolanması için bütçe çözümüdür.

Ürünleri İnceleyin

Ürün grubu hakkında daha fazla bilgi

Giriş seviyesi bir ürün olan yalıtımsız depolama çadırlarımız, sıcaklık düzenlemesinin gerekli olmadığı hassas olmayan depolama ve üretim ortamları için ideal bir çözümdür.

Çatı, tek katmanlı endüstriyel sınıf PVC kumaştan oluşur; duvarlar, oluklu çelik levhalar veya endüstriyel sınıf PVC kumaş seçenekleriyle mevcuttur. Çatı, yüksek derecede doğal ışığa izin verir, bu da aydınlatma maliyetlerinin önemli ölçüde azaltılabileceği anlamına gelir.

Standart binalar, 5,00 ila 30,00 m arasında açık genişlikte ve 4,20 m ila 6,20 m kenar yüksekliklerinde mevcuttur. 5.00m’lik bir koy mesafesinde sınırsız uzunluklarda mevcuttur. 0,5 kN/m² (=102km/h) rüzgar yükü ve 1,5 kN/m² (=150 kg) kar yükü dikkate alınır. Ismarlama boyutlar, konfigürasyonlar, renkler ve ayrıca daha yüksek rüzgar ve kar yükleri istek üzerine mevcuttur.

Yalıtımsız geçici depolama binalarının kurulumu yaklaşık 3-4 gün sürer, bu nedenle hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirilebilir. Yalıtımsız binalarımız kolayca sökülüp taşınabilmektedir. Geçici bir çözüm olarak bir kiralama sözleşmesinde kullanılabilirler veya uzun süreli kullanım için satın alınabilirler.

Back to Top
Product has been added to your cart