Geçici Yapılar

Geçici endüstriyel kanopiler, geçici depolama ve temel hava koruması için idealdir. Yükleme ve boşaltma için uygundur.

Ürünleri İnceleyin

Ürün grubu hakkında daha fazla bilgi

Endüstriyel kanopilerimiz ve depo kanopi yelpazemiz, ön zemin çalışmaları yapılmadan mevcut beton yüzeylere kurulabilir. Yükleme/boşaltma, geçici depolama veya geri dönüşüm için hızlı ve ekonomik kapalı alan ve temel hava koşullarına karşı koruma oluşturmak için idealdirler.

Hafif bir alüminyum çerçeve ve endüstriyel sınıf bir PVC çatı kaplama sisteminden tasarlanan endüstriyel kanopiler, bir dizi farklı konfigürasyon ve seçenekte tedarik edilebilir. Endüstriyel sınıf PVC çatı örtüleri veya çelik sac çatılar arasından seçim yapın. Tutarlı bir hava akışı sağlandığı sürece herhangi bir sayıda duvar eklenebilir. Duvar panelleri oluklu çelik sac veya PVC yan paneller olabilir.

Kanopi binalarının kurulumu genellikle 2 veya 3 gün sürer ve geçici veya kalıcı olarak kullanılabilir. Yükleme/boşaltma uygulamalarına yardımcı olmak için endüstriyel bir kanopi birbirine veya mevcut depo binalarına bağlanabilir.

Mimoza, çeşitli kiralama ve satın alma seçenekleri sunar. Kanopilerimiz kolayca sökülebilir, çıkarılabilir, yeniden yerleştirilebilir veya satılabilir.

Back to Top
Product has been added to your cart